Skip navigation

CA Immo Czech Republic


CA Immo je specialistou v oblasti kancelářských nemovitostí v hlavních městech centrální Evropy s pobočkami v šesti zemích v srdci Evropy. Jádrem obchodní činnosti je pronájem, správa a vývoj kancelářských budov. Podnik se může pochlubit kvalitním portfoliem nemovitostí v Německu, Rakousku a ve východní Evropě a pokrývá kompletní řetězec tvorby hodnot v oblasti komerčních nemovitostí. CA Immo bylo založeno v roce 1987 a na Vídeňské burze se obchoduje od 1988, od roku 2011 v ATX Segmentu.

 

Česká republika je jedním z klíčových trhů pro CA Immo. Kancelářské budovy CA Immo v Praze zaujmou svou prvotřídní polohou, nápadností a rozvinutou infrastrukturou včetně dostupnosti veřejnou hromadnou dopravou, obchodů a parků. Při průjezdu pražskou čtvrtí Karlín nelze přehlédnout moderní kancelářské budovy Danube House, Nile House a Amazon Court na břehu Vltavy, které jsou součástí portfolia CA Immo v České republice.

 

“Naše logo obsahuje pojem ‘Urban Benchmarks’. Naším cílem je vytvářet městské struktury, které pozitivně ovlivňují vzhled lokality a které jsou funkční. A komplex River City Prague je toho dobrým příkladem.” Alois Vyleta (Ředitel CA Immo Czech Republic).

Contact

Vaclav Jonas
Vaclav Jonas
Asset Management CA Immo Czech Republic
Karolinská 661/4
186 00 Prague
Phone: +420 233 109 322
Send an email
Hedwig Höfler
Hedwig Höfler
Investment Management Czech Republic

UPOZORNĚNÍ

ZDE

Portfolio Czech Republic